Весняна школа глобального здоровʼя у Німеччині

Дата публікації: 23.04.2024

Нещодавно наші молоді колеги, лікарі-інтерни мали змогу відвідати весняну школу глобального здоровʼя у Німеччині, а саме місті Дрезден.

✅ Це був насичений , цікавий та навчальний тиждень, на якому здобули нові знання та навички.
Говорили про імміграцію населення, резистентність до антибіотиків, проблеми вакцинації , забруднення навколишнього середовища та їх вплив на глобальне здоровʼя, а також про роль первинної медико-санітарної допомоги в глобальній охороні.

Брали участь у воркшопах, де обговорювали різні ситуації повʼязані з проблемами, які негативно впливають на здоровʼя та шляхи їх вирішення.

Відвідали симуляційний центр, де навчають невідкладної допомоги не тільки медичних студентів та лікарів, але й усіх інших професій (військових, поліцейських), що є дуже цінним. Незабаром використаємо нові знання та практичні поради для створення тренінгів в нашому симуляційному центрі.

Також побували у клініці на прийомі у сімейного лікаря, порівнювали специфіку роботи сімейних лікарів у Німеччині та Україні.
☝ Звернули увагу, що сімейний лікар в Німеччині вирішує більшу частину проблем, з якими звертаються пацієнти і лише в крайніх випадках скеровує на вторинну ланку.

✔️Радіємо, що в нашій клініці сімейні лікарі стараються працювати за європейським зразком і ми надалі будемо покращувати надання медичної допомоги на первинній ланці, користуючись корисними порадами від закордонних колег.

Щиро дякуємо нашим іноземним колегам за запрошення.

В свою чергу запросили їх в Ужгород, тому сподіваємось на майбутню співпрацю і створення нових цікавих проектів✔️