DIGI4Care

DIGI4Care – трансформація подорожей пацієнтів за допомогою цифрових інновацій в охороні здоров’я в Дунайському регіоні

 

DIGI4Care, нова ініціатива Стратегії ЄС для Дунайського регіону (Програма Дунайського регіону), спрямована на переосмислення шляхів пацієнтів за допомогою інновацій та співпраці шляхом тестування, валідації та стратегічної інтеграції цифрових рішень та рішень штучного інтелекту.

Сприяючи співпраці, обміну знаннями та інноваційному потенціалу, проєкт має на меті подолати цифровий розрив між новими та старими країнами-членами Європейського Союзу, а також країнами, що не входять до ЄС, у Дунайському регіоні.

Провідна установа Бюджет Тривалість Партнерство Цільові захворювання Результати
Навчальний центр управління охороною здоров’я, Університет Семмельвайс – УГОРЩИНА. 2,3 мільйона євро 2,5 роки 12 організацій з 8:
Словаччина, Чехія, Угорщина, Австрія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Румунія, Україна.
Діабет, серцево-судинні захворювання, хвороба Альцгеймера, деменція та інші когнітивні розлади. Модель інтегрованої медичної допомоги з використанням цифрових технологій, план дій.

Забезпечення ефективної інтеграції цифрових технологій в охорону здоров’я

Окрім впровадження нових технологій, DIGI4Care зосереджується на оцінці доцільності, переваг та доданої вартості інтеграції цифрових технологій у процеси охорони здоров’я, таких як оцінка технологій, моделі фінансування, управління даними, етичні міркування та розвиток навичок персоналу. Такий підхід забезпечує ефективну інтеграцію цифрових рішень у клінічну практику, а медичні працівники отримують необхідні навички для їх успішного впровадження.

Від профілактики до реабілітації: пілотування цифрових рішень для поширених захворювань

Чотири пілотні заходи будуть спільно розроблені, впроваджені та оцінені і зосереджені на впровадженні цифрових технологій для лікування таких поширених захворювань, як діабет, серцево-судинні захворювання, хвороба Альцгеймера, деменція та інші когнітивні розлади. DIGI4Care використовує можливості технологій для покращення якості медичних послуг та результатів лікування пацієнтів на всіх етапах медичного континууму – від профілактики, скринінгу, первинної та амбулаторної допомоги до постклінічного, довгострокового та реабілітаційного лікування.

Забезпечення довгострокового успіху за допомогою комплексної цифрової структури

Проєкт також включає розробку моделі інтегрованої медичної допомоги з використанням цифрових технологій та планів дій, які сприятимуть безперешкодній інтеграції цифрових технологій протягом усього шляху пацієнта. Ці зусилля будуть підтримуватися цифровою платформою знань і радаром для сприяння постійному обміну цифровими технологіями в галузі охорони здоров’я. Крім того, пілотна модель управління даними забезпечує порівнянність результатів і полегшує майбутню співпрацю, а спеціальна інформаційна панель уможливлює прийняття рішень на основі даних для ширшого впровадження.

Оснащення, навчання та розширення прав і можливостей: інструменти для сталого покращення охорони здоров’я

Крім того, DIGI4Care створює комплексний навчальний інструментарій та університетські навчальні програми, щоб гарантувати, що медичні працівники володіють сучасними навичками використання цифрових технологій. За допомогою семінарів з розбудови потенціалу в різних регіонах та розробки навчальних матеріалів DIGI4Care прагне підвищити обізнаність медичних працівників та надати їм необхідні навички для ефективного впровадження цифрових рішень у своїй практиці. Такий цілісний підхід, а також формулювання політичних рекомендацій сприяє широкій підтримці цифрових технологій в охороні здоров’я.