Навички, які допомагають врятувати життя

Дата публікації:28.05.2024

Симуляційний тренінговий центр “InterFamily” провів цікаві та пізнавальні тренінги для пластунів!

Важко переоцінити весь багаж знань та навичок, які отримали учасники тренінгу. Теоретична та практична частина, закріплення знань та знайомство з роботами-кіборгами

 Теми тренінгів:

Базова серцево-легенева реанімація: Учасники навчилися виконувати ефективну реанімацію при зупинці серця та дихання. Це надзвичайно важлива навичка, яка може врятувати життя.

Кровотечі: Пастуни отримали знання про різні види кровотеч та методи їх зупинення. Важливо вміти надавати першу допомогу при кровотечах.

Закони надання домедичної допомоги потребуючому: Учасники дізналися про правила та обов’язки при наданні домедичної допомоги. Це важливо для збереження життя та здоров’я.

Домедична допомога при ураженні струмом, отруєнні, опіки, сонячному/тепловому ударі, переломі, укусі змії/тварин, бджіл: Пастуни вивчили практичні навички надання допомоги при різних невідкладних ситуаціях.

Інфекційні хвороби: Учасники розібрали найважливіші інфекційні хвороби, їхні ознаки та способи запобігання. Знання про інфекції допоможе пастунам бути готовими до будь-яких ситуацій.

Пластуни були вдячні за цікавий досвід та життєво важливі знання