Студентська наукова конференція та майстер-класи від лікарів «InterFamily»

Дата публікації:27.05.2024

Раді повідомити гарну новину: на кафедрі сімейної медицини та амбулаторної допомоги відбулася перша наукова конференція медичного факультету, де студенти-іноземці представили результати власних наукових досліджень.

У затишній атмосфері лекційної зали кафедри привідкрилися завіси до таємничого світу медичної науки.

Після пленарного засідання працівниками кафедри і тренінгового центру сімейної медицини та долікарської допомоги було з фурором проведено 6 одночасних майстер класів для студентів медиків з можливістю навчитися ряду практичних навичок, необхідних для сімейного лікаря.

Надзвичайну популярність мали майстер класи з навчання практичних навичок діагностики захворювань внутрішніх органів у дорослих і дітей (навчання з використанням кіборгів), навичок дерматоскопії, принципів реабілітації при болю в спині і навичок ультразвукової діагностики захворювань щитовидної залози.

Тренери кафедри використовували навички інтерактивних тренінгів, і отримали схвальну оцінку і популярність серед відвідувачів.

Подібні міні-тренінги з практичних навичок у загальній практиці будуть новою ініціативою з альтернативного навчання на базі тренінгового центру з наступного семестру.

Відео:

IMG_5722 IMG_5710