Вакцинація

Вакцинуємо! Клініка “Інтерфемілі” – ваш надійний захисник від найбільш небезпечних інфекційних хвороб.

Вакцинація, або щеплення дозволяє сформувати активний специфічний імунітет до найбільш важких і, в деяких випадках, невиліковних інфекційних захворювань. Допомагає попередити як саме захворювання, так і ускладнення, які воно несе.

Наші спеціалісти пройшли тренінги щодо вакцинації від ВООЗ та МОЗ України і залучаються до проведення таких тренінгів для медичних працівників Закарпатської області. Ми надамо Вам найсучаснішу інформацію про вакцини, вакцинацію і все, що з ними пов’язано.

Вакцинуємо по державній програмі вакцинації!

Працюємо над можливістю вакцинуватися пацієнтам за власний кошт (дітям і дорослим).

Інформацію про перелік наявних\доступних для замовлення вакцин Ви можете отримати за номером 380 (50) 777 07 61. 

Запис на прийом та вакцинацію відбувається на сайті у рубриці “запис на прийом” або за номером      

380 (66) 895 89 61. 

Інтерфемілі – мистецтво бути  здоровим!

Коротка інформація про інфекційні захворювання, від яких ми вакцинуємо:

Поліомієліт – вірусна інфекція що вражає нейрони мозку. Внаслідок цього можуть виникати слабкість чи навіть параліч як однієї групи м’язів, так і всіх кінцівок. Навіть  можуть вражатися дихальні м’язи, що є особливо небезпечно, оскільки це призводить до дихальної недостатності та смерті. Саме тому вакцинація рятує.

Правець – інфекційно-токсичне захворювання, при якому уражається нервова система. Проявляється сильними спазмами всіх груп м’язів, у тому числі дихальних, що призводить до дихальної недостатності, як наслідок – смерті. Вкрай небезпечне захворювання, та, на щастя, є можливість її попередити – вакцинація!

Дифтерія – бактеріально-токсична дихальна інфекція, що характеризується переважно ураженням верхніх дихальних шляхів. При поширенні на глотку та нижні дихальні шляхи може спричинити їх перекриття і гостру дихальну недостатність.Особливо небезпечним є бактеріальний токсин, котрий вражає серце та нервову систему і спричиняє міокардит (запалення серцевого м’яза). Як і з іншими інфекціями, потрібна вакцинація!

Краснуха – вірусна інфекція, що характеризується плямистим висипом, гарячкою та збільшенням лімфовузлів. Як ускладнення можуть розвинутися крововиливи у внутрішніх органах та запалення головного мозку (енцефаліт). Особливо небезпечним захворювання є для вагітних та новонароджених, оскільки ураження плода призводить до втрати слуху, вроджених вад серця, ураження зору чи навіть смерті плода. Ще раз хочемо наголосити – вкрай небезпечне захворювання як для дорослих, так і для новонароджених.

Паротит – вірусна інфекція, що характеризується ураженням слинних залоз. Ускладнення: орхіт (запальне захворювання яєчок), менінгіт, енцефаліт, глухота і деякі інші. Вакцинація від паротиту також входить в календар ОБОВ’ЯЗКОВИХ щеплень.

Кір – дуже заразна вірусна інфекція (висококонтагіозна), що характеризується гарячкою, слабкістю, з ураженням дихальних шляхів та характерною висипкою. Ускладнень багато, ось деякі з них: імунодефіцит, діарея, пневмонія, гастроентерит, енцефаліт та інші.

Назва

Ціна

Вакцина для профілактики ротавірусної інфекції, жива, пероральна.

РОТАРИКС

1200 грн.

Виробник: ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А.

Країна: Бельгія.

Схема вакцинації:

Згідно з інструкцією: 2-дозовий курс вакцинації. Перша доза може бути призначена дитині, починаючи з віку 6 тижнів. Інтервал між застосуванням першої і другої дози повинен бути не менше 4 тижнів. Курс вакцинації слід закінчити до досягнення дитиною віку 24 тижні.

Вакцинація від - правця, дифтерії, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту

ГЕКСАКСИМ

2000 грн.

Вакцинація вакциною ГЕКСАКСИМ ™ / HEXAXIM ™ (для профілактики правця, дифтерії, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту (інактивована) та захворювань спричинених Haemophilus типу b. Виробник: Sanofi Pasteur.

Країна: Франція 

Схема вакцинації вакциною Гексаксим:

 • За рекомендаціями МОЗ: 3-х дозовий курс первинної вакцинації у 2, 4 та 6 місяців та бустерна доза у 18 місяців.
 • Згідно інструкції: дітям 4 дози у 2-4-6-18 місяців життя.

ТЕТРАКСИМ

1200 грн.

Виробник: Санофі Пастер.

Країна: Франція.

Схема вакцинації:

 • Згідно з інструкцією: Первинна вакцинація: 2 ін’єкції з інтервалом у два місяці, одна – у віці 2 місяців, друга – у віці 4 місяців. Ревакцинація: 2 ін’єкції: одна у віці 11 місяців, друга – у віці 6 років.
Вакцинація для профілактики менінгококової інфекції, що викликається серогрупою В (виготовлена за рекомбінантною ДНК технологією, адсорбована)

БЕКСЕРО

4000 грн

Виробник: ГлаксоСмітКляйн Вакцини С.Р.Л.

Країна: Італія.

Схема вакцинації:

 • Згідно з інструкцією: Первинна вакцинація: 2 ін’єкції з інтервалом у два місяці, одна – у віці 2 місяців, друга – у віці 4 місяців. Ревакцинація: 2 ін’єкції: одна у віці 11 місяців, друга – у віці 6 років.
Вакцинація від пневмококових інфекцій (гострий середній отит, пневмонія)

СИНФЛОРИКС

1700 грн.

Вакцинація вакциною СИНФЛОРИКС ™ / SYNFLORIX ™ (для профілактики пневмококової інфекції и нетипованої гемофільної інфекції. місяці.

Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A.

Країна: Бельгія

Схема вакцинації вакциною Синфлорикс: 

 • При початку у віці до 6 місяців – 3 дози з інтервалом 1-2 місяці; бустерна доза (для забезпечення довготривалого захисту) – на другому році життя.
 • При початку у віці після 1 року – 2 дози з інтервалом 1-2
Вакцинація проти Грипу

ВАКСІГРИП

650 грн.

Вакцинація вакциною ВАКСІГРИП / VAXIGRIP (спліт – вакцина для профілактики грипу, інактивована, рідка.

Виробник: Sanofi Pasteur.

Країна: Франція

Схема вакцинації вакциною ВАКСІГРИП

 • Дорослим – одна доза 0.5 мл, рекомендовано щорічна ревакцинація. 
 • Дітям – одна доза 0.5 мл, рекомендовано щорічна ревакцинація. 
 • Дітям віком до 9 років, які раніше ніколи не вакцинувалися від грипу, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом щонайменше 4 тижні.

ДЖІСІ ФЛЮ КВАДРИВАЛЕНТ

600 грн.

Вакцинація вакциною ДЖІСІ ФЛЮ КВАДРИВАЛЕНТ / GCFLU QUADRIVALENT (Вакцина для профілактики грипу (розщеплений вiрiн, iнактивований)

Виробник: Грiн Кросс

Країна: Корея

Схема вакцинації вакциною ДЖІСІ ФЛЮ

 • Дорослим – одна доза 0.5 мл, рекомендовано щорічна ревакцинація.
 • Дітям* – одна доза 0.5 мл, рекомендовано щорічна ревакцинація.
 • *Дітям віком до 9 років, які раніше ніколи не вакцинувалися від грипу, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом щонайменше 4 тижні.
Вакцинація проти менінгококової інфекції

НІМЕНРИКС

2200 грн.

Вакцинація вакциною НІМЕНРИКС ™ / NIMENRIX ™ ( для профілактики менінгококової інфекції

Виробник:Pfizer Manufacturing.

Країна: Бельгія.

Схема вакцинації вакциною НІМЕНРИКС

 • Дітям віком від 6 тижнів до 6 місяців – 2 дози по 0,5 мл з інтервалом у 2 місяці. Бустерна імунізація після 12 місяців.
 • Дітям віком від 6 до 12 місяців – 1 доза по 0,5 мл.  Бустерна імунізація з 12 місяців за умови дотримання інтервалу у 2 місяці після первинної вакцинації. Дітям старшим 12 міс. та дорослим – 1 доза 0,5 мл.
Вакцинація проти вірусу папіломи людини

ЦЕРВАРИКС

2200 грн.

Вакцинація вакциною ЦЕРВАРИКС ™ / CERVARIX ™ (для профілактики захворювань, які викликає вірус папіломи людини (ВПЛ) типів 16 і 18

Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A.

Країна: Бельгія

Схема вакцинації ЦЕРВАРИКС 

 • від 9 до 14 років (включно) – 2-3 дози по 0,5 мл; 
 • від 15 років – виключно 3 дози по 0,5 мл
 • схема 0-1-6 якщо 3 дози 0-6 якщо 2 дози

ГАРДАСИЛ

5300 грн.

Вакцинація вакциною ГАРДАСИЛ / GARDASIL® – проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) типів 6, 11, 16 і 18 

Виробник: Мерк Шарп і Доум Б.В.

Країна: Нідерланди.

Схема вакцинації Гардасил

 • Діти віком від 9 до 13 років включно  схема із двох доз (по 0,5мл) з інтервалом 6 місяців. Якщо другу дозу вводять раніше, ніж через 6 місяців після першої, то слід обов’язково ввести третю дозу.
 • Діти віком від 14 років і дорослі – схема із трьох доз (по 0,5мл): 0, 2 та 6 місяців. Другу дозу слід вводити принаймні через 1 місяць після першої, а третю – як мінімум через 3 місяці після другої дози. Всі три дози слід ввести протягом 1 року
Вакцинація проти кору, епідемічного паротиту та краснухи.

М-М-РВАКСПРО/M-M-RVaxPro

безкоштовно

Вакцинація М-М-РВАКСПРО/M-M-RVaxPro (для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Виробник: Merck Sharp & Dohme B.V., the Netherlands,

Країна: Нідерланди

Схема вакцинації М-М-РВАКСПРО:

 •  Особи віком від 12 місяців або старше Особам віком від 12 місяців або старше слід вводити першу дозу в обраний день. Другу дозу можна ввести щонайменше через 4 тижні після введення першої дози у відповідності до офіційних рекомендацій. Другу дозу призначають особам, у яких з будь-якої причини не спостерігалось відповіді на першу дозу.
 • Немовлята віком 9–12 місяцівДані імуногенності та безпеки демонструють, що вакцину М-М-РВАКСПРО® можна вводити немовлятам віком 9–12 місяців відповідно до офіційних рекомендацій Таким немовлятам слід провести повторну вакцинацію у віці 12–15 місяців.

Запис на прийом/обстеження


  Ваш статус як пацієнта

  ВПО

  Декларований в Interfamily

  Недекларований в Interfamily

  Послуга

  Консультація сімейного лікаря

  Консультації вузьких спеціалістів

  Діагностика

  Функціональна діагностика

  Вакцинація

  Процедури, маніпуляції та інші послуги

  Телефонні консультації з медичних питань