Про наш логотип

Дата публікації: 20.10.2022

Якщо бути абсолютно чесними, з початком повномасштабної війни Росії проти України, ми й думки не мали про створення клініки. З перших днів війни кожен з нас відчував паніку та жах, розгубленість та розпач, втрату та біль. Зранку збираєш себе до купи, а ввечері збираєш тривожну валізу. До речі, хто б міг собі уявити, що все життя можно вмістити в цій одній валізі…

Але вже з початку березня 2022 року ми сформували волонтерські медичні команди для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, кількість яких у нашому західному регіоні сягала десятків тисяч. Впродовж важких перших місяців війни ми, медики-волонтери, щиро допомагали тим, хто цього потребував: на кордоні і на вокзалі, у місці реєстрації переселенців і у притулках, та у різних локаціях нашого волонтерського пункту. І, нарешті, знайшли своє постійне місце у прекрасному новому медичному закладі – клініці Interfamily!

У місті Ужгород наша клініка сімейної медицини не перша і не єдина. Нам хотілося, щоб логотип справив враження, викликав потрібні емоції та допоміг нам виділитися й не загубитися серед наших конкурентів. Ми зрозуміли, що наш логотип має нести правильне візуальне послання: інтернаціональна клініка, яка надає медичні послуги всім членам сім’ї, поєднує медичне обслуговування та навчання молодих лікарів, інтернів та студентів. Так з’явилася земна куля, що символізує міжнародну допомогу, три постаті чоловіка, жінки та дитини стали символом сім’ї, а розкрита книга та стетоскоп говорять про навчальну спрямованість клініки. Нам хотілося у своєму логотипі зберегти аромат Ужгородської кави, тож логотип виконаний у коричневих тонах. А еліпс, в якому укладено логотип, символізує нашу волонтерську єдність. Не забули ми і про національну символіку.

Це був досить тривалий і навіть болісний творчий процес. Спершу ми самі вирішили розробити логотип.

Потім звернулися до місцевих професіоналів щодо створення логотипів.

Все це не зовсім відображало ідею нашого проєкту.

Ми зовсім забули, що в наших волонтерських лавах є талановитий художник та дизайнер з далекої Гани, клінічний ординатор та молодий лікар Ісаах Бін Мухамед, який тривалий час мешкає в Україні та, як виявилося, найкраще відчув ідею логотипу. Тепер це наш логотип!