Працівники «InterFamily» навчаються в Німеччині (м. Дрезден)

Дата публікації:06.05.2024

Нещодавно наші молоді колеги, лікарі-інтерни мали змогу відвідати весняну школу глобального здоровʼя у Німеччині, а саме в місті Дрезден. 

Це був насичений, цікавий та навчальний тиждень, на якому здобули нові знання та навички. 

Говорили про імміграцію населення, резистентність до антибіотиків, проблеми вакцинації, забруднення навколишнього середовища та їх вплив на глобальне здоровʼя, а також про роль первинної медико-санітарної допомоги в глобальній охороні. 

Брали участь у воркшопах, де обговорювали різні ситуації повʼязані з проблемами, які негативно впливають на здоровʼя та шляхи їх вирішення.

Відвідали симуляційний центр, в якому навчають невідкладної допомоги не тільки медичних студентів та лікарів, але й усіх інших професій (військових, поліцейських), що є дуже цінним. Незабаром використаємо нові знання та практичні поради для створення тренінгів в нашому симуляційному центрі????????

Також побували у клініці на прийомі у сімейного лікаря, порівнювали специфіку роботи сімейних лікарів у Німеччині та Україні. 

Звернули увагу, що сімейний лікар в Німеччині вирішує більшу частину проблем, з якими звертаються пацієнти і лише в крайніх випадках скеровує на вторинну ланку. 

Радіємо, що в нашій клініці сімейні лікарі стараються працювати за європейським зразком і ми надалі будемо покращувати надання медичної допомоги на первинній ланці, користуючись корисними порадами від закордонних колег.

Щиро дякуємо нашим іноземним колегам за запрошення

В свою чергу запросили їх в Ужгород, тому сподіваємось на майбутню співпрацю і створення нових цікавих проектів.