Нова трагічна річниця повномасштабного вторгнення

Дата публікації: 24.02.2024

24.02.2024 – нова трагічна річниця повномасштабного вторгнення агресора у нашу гостинну і сміливу, прекрасну і багатостраждальну країну.
Психічне здоров’я кожного українця підірвано: від малого до великого, від воїна до волонтера…
Кожен п’ятий українець, за офіційною статистикою ВООЗ, має явну , або приховану депресію. Часто вона проявляється симптомами, які люди сприймають як захворювання фізичні і лікуються від хвороб,яких в них немає…
Депресія може проявлятися не лише порушенням настрою і працездатності, а й маскуватися під різноманітні болі, що змінюють локалізацію, безсоння чи сонливість, дратівливість чи апатію, супроводжуватися порушенням випорожнень, чи проявлятися неприємними відчуттями в грудній клітці, перебоями тиску тощо…
Якщо якісь з цих симптомів турбують Вас вже певний час, ми запрошуємо Вас до клініки Інтерфемілі: наші сімейні лікарі проведуть Вам скринінг (пошук прихованої) депресії і скерують до наших фахівців – психолога, чи консультанта з проблем психічної сфери.
Увага! Акція для внутрішньо переселених осіб: наші друзі з міста побратима Корваліса (США), за ініціативи доктора Марка Ремптона зібрали кошти для надання безкоштовної психологічної допомоги ВПО в нашій клініці.
Віднині, в рамках акції, в клініці Інтерфемілі, за скеруванням нашого сімейного лікаря , задекларовані в нас переселенці, малозабезпечені особи, матимуть унікальну можливість безкоштовних консультацій психіатра та клінічного психолога.

Не зволікайте з діагностикою і лікуванням проблем психічної сфери, адже нелікована вчасно депресія може перетворити Ваше життя у нестерпне існування, призвести до втрати працездатності і навіть спроб суїциду.
Чекаємо на Вас, у Інтерфемілі Вам допоможуть!