Нашій клініці «InterFamily» виповнюється рік!

Дата публікації: 14.09.2023

Клініка заснована в час війни, загартована викликами часу й існує завдяки прекрасним людям!

Ми щиро дякуємо нашим пацієнтам за підтримку і бажаємо їм здоровʼя! А тому до святкування свого першого року з моменту заснування, фахівці клініки InterFamily пропонують низку акцій:

«Приведи друга до свого сімейного лікаря»: задекларовані в нас особи можуть привести з собою друзів, родичів і знайомих та отримати сертифікат на проходження певних обстежень у клініці зі знижкою 50% або безкоштовний огляд у дерматолога. Акція діятиме до кінця вересня.

«Ювілейний пакет обстежень». Упродовж ювілейного тижня, 18-22 вересня, проводитимуться акційні обстеження зі знижкою 50% з використанням унікальних медичних апаратів: безконтактного безболісного визначення нутрішньоочного тиску; денситометрії —визначення щільності кістки і ризику остеопорозу; дерматоскопії — оцінка новоутворень шкіри.

Акція «Інтернаціональний консиліум». 19 вересня проводитимуться консультації західних висококваліфікованих експертів: лікаря онкогематології, сімейного лікаря з США.

Акція «Лотерея медичного інструментарію». Охочі
підписати декларацію на безкоштовне обслуговування в сімейного лікаря клініки InterFamily, можуть отримати квиток для участі у лотереї з розіграшу медичних апаратів. А саме: фонендоскопів, електронних термометрів, пульсоксиметрів, глюкометрів, отоскопів.
В акції можуть взяти участь не лише студенти-медики, а й усіх, хто має бажання!

Просимо всіх охочих записуватися на прийом через рецепцію клініки InterFamily!

Для запису на прийом звертайтеся за номером:

+380 (66) 895 89 61

Усю актуальну інформацію можна знайти на нашому сайті interfamily.com.ua

м. Ужгород, вул. Митна, 25 Г (вхід з двору).

Клініка InterFamily — мистецтво бути здоровим!