Робота чи навчання? А може й те й, інше?

Дата публікації: 08.11.2022

Чи знали ви, що медична доказова інформація оновлюється кожні 75 днів? Тільки уявіть, скільки нововведень можна прогавити за цілий рік ?

Саме тому варто поновлювати та поглиблювати свої теоретичні знання та практичні навички, навіть коли ви досвідчений лікар. Безперервне навчання дає вам змогу думати відкрито та розширювати горизонт власної компетенції.

Як ми вже розповідали раніше, з початком повномасштабної війни в Україні, наш колектив згуртувався для надання волонтерської медичної допомоги всім, хто її потребує. Зростання кількості пунктів проживання та гуртування внутрішньо переміщених осіб зумовило потребу у великій кількості лікарів широкого профілю.

Тому, окрім залучення сімейних лікарів і терапевтів, стало важливим підготувати лікарів-інтернів і студентів до повноцінного лікарського прийому.

З 1-го березня, щотижня, ми збирались усім колективом онлайн і проводили один для одного 20-хвилинні «Вечірні казочки» — лаконічні розповіді про найпоширеніші нозології й їх менеджмент у практиці сімейного лікаря.

Влітку за сприяння Європейської академії викладачів сімейної медицини (EURACT) ми почали проводити щотижневі 2-х годинні тренінги для лікарів, інтернів і студентів-медиків старших курсів із актуальних питань сімейної медицини й амбулаторної допомоги в рамках проєкту «EUSIT: EURACT-Ukrainian Support in Training». І, до речі, продовжуємо робити це надалі.

Слідкуйте за анонсами та долучайтесь до наших подій ?

Записатися на прийом до нашого лікаря можна у будні з 09:00-16:00 за номером ☎️ +380 (66) 895 89 61