Допомога бійцям Миколаївщини та Херсонщини прибула на позиції.

Дата публікації: 14.08.2023

???????? Допомога бійцям Миколаївщини та Херсонщини прибула на позиції.
❗️Із перших днів широкомасштабного вторгення рф до України медики InterFamily допомагають не лише тим, хто вимушено покинув свої домівки, але й бійцям на передових позиціях.
???????? Так, добре налагоджена співпраця із тими, хто береже наші південні регіони.
???????? Як розповідає керівник клініки InterFamily Павло Колесник, черговий вантаж із допомогою саме прибув до наших воїнів.
????️ «Ми регулярно відправляємо перев’язувальний матеріал, медикаменти першої необхідності. Так робили з початку війни, як для наших військових, так і для бійців та мешканців Миколаївщини. Я маю в цьому регіоні друзів, тож із початку широкомасштабного вторгнення, ми мали можливість надсилати багато посилок з необхідними матеріалами, а для лікарень — медінструменти у найважчий для Миколаєва час. Я там закінчив медучилище, тому зв’язки досі є. Ми не стоїмо остронь і допомагаємо тим, чим можемо. І будемо продовжувати надавати й таку допомогу», — підкреслив Павло Олегович.
???? На світлинах ви можете побачити нашу допомогу в ділі: як під час перев’язок, так і надання першої медичної допомоги. А ще є подяка від нашого підрозділу, а також кашкет одного із бійців опісля обстрілів та ведення важких боїв. Дякуємо нашим сміливим хлопцям та дівчатам ????????
???? Клініка InterFamily — завжди поруч!